Що таке консультування і як воно може мені допомогти?

............

Консультації зазвичай пропонуються на індивідуальній основі з вами та вашим консультантом, якого можна назвати консультантом, терапевтом, психотерапевтом або ігротерапевтом. Іноді можна запропонувати групове консультування  , однак, щоб зосередитися на ваших індивідуальних потребах, ми надаємо інформацію на основі індивідуального консультування, яке краще підходить для консультування з інформацією про травму. Прочитайте інформацію, надану за цими посиланнями, яка описує «що таке консультування» та «що таке ігрова терапія»:

 

https://www.bacp.co.uk/about-therapy/what-is-counselling/

 

https://nationalcounsellingsociety.org/counselling-directory/reasons-for-seeking-counselling

 

https://playtherapy.org.uk/About-PTUK

 

https://www.bapt.info/

 

Ця інформація надає вам  розуміння , що таке консультування чи ігрова терапія, коли ви пережили травму, ваше консультування має бути консультуванням з елементами  терапії з інформацією про травму. Це означає, що ваш консультантабо терапевт був навчений роботі з травмою.

Існує багато моделей травми, консультант, якій обізнаний в цій сфері, може працювати з різними методами, але бути проінформованим про травму означає, що він має знання та досвід, щоб підтримати саме вас.

Якщо ви шукаєте консультанта-терапевта для дитини або молодої людини,  якій має знання про травми, важливо, щоб консультант мав певну кваліфікацію для консультування саме дітей та молоді. Це пояснюється тим, що їхня підготовка включатиме вивчення розвитку дитини, різних теоретичних моделей роботи з дітьми та молоддю, теорії прихильності, а також психічного здоров’я дитини.

По суті, шукаючи консультанта або терапевта з травми, вимагайте підтвердження його кваліфікації та досвіду,  тобто просіть надати вам достовірні докази того, що він компетентний  та здатен ефективно працювати з вами чи членом вашої родини.

Деякі консультанти мають спеціальну кваліфікацію щодо травм, як то  терапія десенсибілізації рухів очей і повторної обробки або орієнтована на травму когнітивно-поведінкова терапія.

Деякі практичні кваліфікації, пов’язані з травмою, не є самостійними, а включені до кваліфікаційного ступеня.

 

Будь-який консультант або терапевт, який практикує з професійною сумлінністю, буде радий обговорити з вами свій підхід, кваліфікацію та досвід, коли ви вперше з ним зв’яжетеся.

 

 

Creative Commons License
Ця робота ліцензована за умовами a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.

Номер компанії: 11080543.

Зареєстрований номер благодійної організації 1189120.

Зареєстрована адреса: 60 Sutton Street,

Flore, NN7 4LE.

T: 07495 539 611 E: jane@crysalys.org

Сookie та конфіденційність

Facebook link for The Crysalys Foundation